úterý 8. ledna 2013

New: Lipstick fix Rimmel

Ahoj, 
tento týden je pro mě opravdu síla, protože učení je nad hlavu a ještě k tomu to počasí. Ráno se mi nechce vůbec vstávat a ještě k tomu za tmy. Něco na sebe navleču a až přijdu do školy koukám, co to mám na sobě :D Stává se vám to taky? Asi budu muset chodit dřív spát, protože než se rozkoukám, nadělám více škody než užitku..
Teď jsem ale odbočila :-)) .. nestíhám fotit outfity, protože chodím za tmy domů a ráno za tmy vycházím. Asi bych mohla fotit outfity ve škole :D .. tam byste viděli tak bílý plášť a zdravotnické pantofle..
Už jsem několikrát koukala na rtěnky v podobě fixu. Koupila jsem si takovou v TopShopu, ale protože lidi kradou...no! Tak jsem dnes zašla do Rossmannu a koupila tento od značky Rimmel. Není tak chutný jako bych ten z TS, ale zato krásně voní a barví. Na jedné straně je tento fix a na druhé straně je balzám na rty - ten není nic moc, ale hodí se ;-)
Více na fotografiích. 11 komentářů:

 1. Koukala jsem na různé zahraniční vlogy kde tento typ fixové rtěnky ukazují ale nikde jsem nesehnala podle mé představy.Tahle barva je úžasná a moc ti sluší,takže pokud se mohu zeptat na cenu tohoto výrobku?Předem děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 2. Páči sa mi na tebe červená. Veľmi ti sekne k tým zeleným očiam. Nos to častejšie, podľa mňa je to ešte krajšie ako tmavý rúž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám ráda změny, zkouším i jiné barvy :-) Stejně ale vždy vyhrává rudá!

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)
Thanks for comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...