Shopping - cosmetics

By Pavlína Javůrková - 5:55 dop.

Ahoj!
Dnes jsem opět nestihla nafotit outfit a to mě opravdu mrzí. Dnes jsem ho měla v plánu sem vložit.
Nevadí, poradím si..Chci Vám představit věci, které jsem pořídila dnes ve městě.

          1. Balea, balzám na vlasy - pro extrémně  poškozené vlasy
No, nebudu čekat zázraky, ale o Balee jsem slyšela dost pozitivní komentáře. Očekávám pouze uhlazení a zacelení. Na pořádnou péči mám Kérastase :-)) Ale za tu cenu? Proč ho nezkusit.

               
       2. Bioderma, Hydrabio H2O 1+1

Na značku bioderma si moje pleť už nejspíš zvykla. Pokud si na obličej nanesu například pleťovou vodu od Nivey, je červená. Jediné co mi vadí, je vůně - chybí. Hodně dám na vůni produktu, ale tohle je prostě..voda :-) Je ale nejlepší!

        3. Dermacol, make-up cover
Viděla jsem několik pochval na tento make-up. Většina ho ale používá spíše jako korektor :-) Když jsem byla na focení, už několikrát jsem "pokukovala" po tom, co vizážistky používají za produkty. Nejčastěji to byl od M.A.C, ale také i tento make-up. Zkoušela jsem ho na celou pleť, ale opravdu jako make-up na denní líčení není :-/ Foto na instagramu (:D)            4. Alverde, čistící ubrousky
Už několik let jsem používala ubrousky od Nivey, ale poslední dobou mi přijde, že jsou ubrousky příliš drsné. Proto jsem si vybrala tyto, které obsahují 100% bavlněné.


          5. Garnier - odličovací 2v1
Protože bydlím na dvou místech, musím mít všechnu kosmetiku 2x. Proto vyzkouším odličovací 2v1 od Garnieru. Je pro velmi jemnou a citlivou pleť, takže snad ji nebudu muset poslat dál..


      6. Wella - lak na vlasy pro objem, polodlouhé vlasy
Už mám na polici dva laky - Niveu a Lóreal. Ani jeden ale neumí to, co potřebuji. Mám velmi jemné vlasy a potřebuji do nich "vpravit" objem. Achjo, kdyby se našel ten jeden, dokonalý..

        7. Balea, šampon na vlasy, barvené vlasy
Pokud jde o kosmetiku, vždy dám na PLUM. Má nejlepší videa a ještě k tomu má podobný vkus jako já. Přesně tento produkt patří mezi její top 13, takže ho vyzkouším.


         8. Tally Veijl, biker boots
A na konec - to nejlepší. Biker boots jsem si kupovala před 2 lety v Pimkie. Bohužel mají již doslouženo a tak jsem je musela koupit. Navíc byly ve slevě ;-) Jak jinak.


Přeji krásný den,
Pája :-)

  • Share:

You Might Also Like

3 reakcí na příspěvek

Děkuji za komentář :)
Thanks for comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...