neděle 1. září 2013

Striped

Zdravím všechny mé čtenáře! 
Zítra nám - školou povinným začíná nový školní rok. Pro někoho dalších 10 měsíců trpění pro někoho zábavy. Já se vlastně docela i těším. Chybí mi zábava, která nám s holkama ve třídě nikdy nechybí :-) Je fajn mít ve škole dobrou partu lidí, se kterými se nasmějete. Jediné, co nemůžu vystát je ranní vstávání. Chodit na osmou (někdy i  sedmou!) do školy je fakt na hlavu, alespoň pro mě. Tento rok mě čeká hlavně praxe v laboratořích, takže to bude zas o něco lepší :-) Jak se do školy těšíte Vy?   

Jinak včera mi konečně přišel balíček z internetového obchodu sheinside. Objednala jsem si tuto pruhovanou košili (link zde) a kraťasy, které se chystám nosit i na podzim :-) Ke košili se skvěle hodí tyto džíny, které jsem sehnala v jednom secondhandu. Kabelka, kterou jste mohli zahlédnout v předchozím postu se pomalu ale jistě stává mou nejoblíbenější, takže rozhodně ji nevidíte na blogu naposledy. Vše jsem doplnila vínovou rtěnkou z wishlistu, kterou jsem pořídila v Praze. Uvidíte ji v článku new in pro září :-)

Navíc zrovna teď je celá moje rodina na dovolené, a protože moje škola je tak trochu na hlavu, zůstala jsem s přítelem doma. Na odplatu (a za včerejší svátek) jsem si zašla ke kadeřnici. Nechala jsem si jen jemně ostříhat konečky a hlavně jsem je chtěla ztmavit a tím se zbavit se ombre :-) a výsledek? Ten můžete posoudit!


Outfit:
Striped shirt - Sheinside (link now)
Jeans - secondhand
Bag and ankle boots - H&M
Watches - CasioRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...