sobota 1. února 2014

What else?

****

Já vím, dost blog poslední dobou zanedbávám. Možná to ani tak není tím, že bych neměla čas fotit, ale spíše tím, že nemám náladu a chuť. Není to tím, že bych měla plno učení nebo celkově školy, to pro mě není výmluvou. Poslední dobou si všímám toho, že než abych vymýšlela outfit, vsadím na klasiku - bílé nebo černé tričko, džíny a biker boots nebo holínky, a to mi bohužel přijde u rádoby blogerky dost smutné. Od toho tu jsme, abychom inspirovaly outfity, které jen tak na ulici nevidíme, alespoň podle mě. Nevím proč to tak v tuhle chvíli mám, módu miluji, ale blogování mě nějak přestalo naplňovat.

I když mám svého přítele, který mě rád na blog vyfotí, tak jak už jsem psala v předchozím článku, nemám pořádnou zrcadlovku, která by vytvořila pořádné fotky, na které se dá koukat. Já vím, že to není jen o fotkách, které jsou podle mě u fashion blogu na prvním místě, ale moje fotky se mi prostě nelíbí. Buď to neumí se zrcadlovkou můj přítel nebo je neumím upravit, nebo obojí..asi nejpravděpodobnější.

Takže jsem se rozhodla, že si s blogováním dám pauzu. Mám novou brigádu, která je moc fajn, takže až na blogování "budu mít" a budu moci si dovolit pořádný objektiv, Školu stylingu a hlavně budu mít chuť, budu v blogování pokračovat. Buď zde na blogu (nechám ho, abych měla na co koukat v dlouhých chvílích, protože s ním se mi vracejí pěkné vzpomínky) nebo na úplně novém blogu. Ovšem mě můžete sledovat na jiných stránkách,odkazy najdete v horním liště pod názvem blogu, protože módu budu milovat pořád!

Děkuji všem mým věrným čtenářům za přízeň a někdy na blogu! Mějte se krásně! :-)

Pavlína
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...