čtvrtek 3. listopadu 2016

OUTFITS: my boy


Opět po delší době jsem tu novým outfitem. Tedy mám pro vás dva. Ten můj a Járy. Protože mi přišla nabídka spolupráce, kdy jsem dostala možnost si vybrat něco z pánského eshopu budchlap.cz, tak jsem se rozhodla, že bychom mohli s přítelem nafotit nějaké společné fotky. Ateliérové fotky máme (ty jsou ale jen pro nás :D), ale nějaké exteriérové jsme ještě neměli. Vypůjčila jsem si sestry koníka a fotky jsou na světě :) Bohužel nám ale moc nepřálo počasí, protože svítilo sluníčko, které jak asi fotografové vědí, není úplně kamarádem při focení. Pokud tedy nemáte někoho, kdo bude držet odrazky :)) Takže jsem musela hodně upravovat, ale myslím, že výsledek je pěkný. 

Teď ale k outfitům. Když jsem na budchlap.cz viděla výběr kabátů (nejen kabátů, chlapy si tam přijdou na své!) , nevěděla jsem, jaký vybrat. Udělala jsem Járovi překvápko, takže jsem mu ani nemohla říct o radu :) Nakonec jsem vybrala tento, který bude vypadat suprově jak k teniskám, tak k elegantnějším outfitům, protože kapuce se dá jednoduše odepnout. A aby to měl komplet, vybrala jsem mu i šedé basic tričko, které vypadá kvalitně a má navíc super materiál. Mimo kabátku potřeboval i nutně hodinky a brýle, které jsem mu pořídila z mého oblíbeného wayfareru, kde jich mají velký výběr. 

Já jsem si tento podzim hrozně oblíbila lahvovou zelenou. Pořídila jsem si třeba tento roláček z HMka, kde ho v eshopu prodávali za výhodnější cenu. Je moc příjemný, miluju to, že je oversize střihu a se Stan Smith teniskama tvoří super combo :) Jinak hodinky mám také z wayfareru, jak jinak.

Líbí s Vám takové články? :)__________________Outfits__________________

Me:
H&M turtlenck and biker jacket
Topshop jeans
Wayfarer watches (here)
Adidas Stan Smith sneakers
__________________________________________

Jara:
Budchlap.cz coat (here) and tshirt (here)
Wayfarer.cz watches (here) and sunglasses (here)
H&M jeans
Adidas superstar sneakers


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...