čtvrtek 9. února 2017

INSPIRATION: Valentine´s dayPřesně za pět dní je tu den D. Přesněji svátek zamilovaných, Valentýn. Nevím proč, ale tento rok Valentýn vnímám o dost více než roky předchozí. Přitom to je už šest let, co jsme s přítelem spolu. Nikdy jsme moc neprožívali tyto svátky. Ať už se jedná o Valentýn nebo První máj. Zajdeme si na večeři a užijeme si den jako každý jiný. Každopádně všechny páry nejsme stejné, takže jsem se rozhodla vytvořit článek s tipy na dárek, jelikož na můj blog přivítají i muži, nebo můžeme my ženy podstrčit nějakou tu inspiraci :) Každá máme totiž dost podobné zájmy. Chceme se líbit a chceme být obklopovány krásou. Není nic krásnějšího, než chlap s květinami v ruce 

1) Spodní prádlo - není pro chlapa nic přitažlivějšího než ženská v krásném spodním prádle. 

2) Parfém - co třeba vybrat něco, co voní a přitahuje vás chlapy? Nebo co si pořídit nějaký nový parfém jako překvapení? :)

3) Kabelka - ta nás ženy určitě potěší. 

4) Hodinky - pamatujete si, holky, Carrie, která dala Božskému hodinky s věnováním? Osobní dárek je prostě nejlepší :) Krásné vyrábí Guess, Daniel Wellington nebo klasická Festina.

5) Šperk - náušnice, náhrdelník nebo náramek? Je to asi jedno, ale šperky prostě k takovým svátkům patří. 

6) Pořádná večeře - protože láska prochází žaludkem. Ať už v luxusní restauraci, vašem oblíbeném bistru nebo si uvaříte doma a večeříte při svíčkách. 

7) Pandora - většina z nás už svůj náramek má, takže určitě bychom přivítaly nový přívěsek věnovaný od srdce, ovšem :))

8) Kosmetika na relaxaci - vonné oleje s masáží nejlépe. Krásné sety vyrábí například Rituals.

9 Lush - ten nikdy nezklame. I Lush má svou Valentýnskou kolekci. Bomby do koupele, mýdla, scruby na rty a plno dalšího.

A samozřejmě květiny 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...