NEW IN: Kiehl´s order

By pavlinajavurkova - 10:00 dop.


Je to nedávno, kdy jsem o značce Kiehl´s slyšela poprvé a nějak mě netáhla. Pořád jsem vídala superpozitivní recence na jejich Kiehl´s midnight recovery concentrate, který mě taky nechávaly chladnou. Koncem minulého roku se moje pleť totálně zbláznila a já z toho začínala být tak trochu nešťastná. Zkoušela jsem tři kroky od Clinique, pak Lush a jiné, ale nedělo se skoro nic, takže když jsem měla asi před měsícem chvilku času v Palladiu, skočila jsem do jejich kamenného obchodu, kde na mě (jak jinak) vyskočily hned u vchodu prodavačky, s nadšením mi začaly hned po testování mě pleti ukazovat nosit na mou mastnou pleť tuny produktů a mě se začaly v očích točit dolary :D Ok, vzala jsem si vzorečky. Nejsem blázen tam nechat tolik peněz za něco, co nevím, jestli je na mojí pleť ok. A hned večer začala moje Kiehl´s rutina. Odlíčení, tonikum, sérum a nakonec krém. Ráno jsem nechápala..


Pleť byla úžasně hladká, neudělal se mi přes noc žádný pupínek a já byla nadšená. Takže jsem pokračovala ráno opět další už teď rutinou. Čištění sónickým kartáčkem s gelem, tonikum a hydratace s krémem. A den ode dne mám krásnější pleť. Tohle není v žádném případě reklama, jen jsem vám o tom musela napsat, protože to třeba pomůže někomu z vás, kdo je taky zoufalý ze své pleti. Jestli máte Kiehl´s někde kousek nebo budete mít cestu do Prahy, určitě si skočte pro vzoreček, protože budete určitě nadšení jako já :)


Když byl v dubnu shopping weekend, využila jsem akce a objednala jsem si rovnou sérum a tonikum, bez kterého už nedám ránu, protože je dost důležité. Dostala jsem k tomu několik miniaturek a vzorečky, na které se těším až je vyzkouším! 


Taky jste měli někdy problém s pletí? Co pomohlo vám? 

 • Share:

You Might Also Like

1 reakcí na příspěvek


 1. اننا نقدم ارخص اسعار نقل العفش فى الدمام التى تتميز عن غيرها باننا نعمل على استخدام افضل نجارين فك وتغليف بالاضاف الى افضل سيارات نقل العفش واسعار هى الارخص لاننا
  ارخص شركة نقل عفش بالدمام
  ودائما عندما تحتاج الى نقل العفش اتصل على ارقام شركة نقل عفش بالدمام لتحظى بافضل خدمة لا مثيل لها

  شركة شراء اثاث مستعمل بالدمام شركة شراء اثاث مستعمل بالدمام
  _______________

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)
Thanks for comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...