pátek 18. ledna 2013

Kérastase vs. Schwarzkopf?

Nejspíš už po přečtení názvu článku máte jasno, ale je to opravdu tak?


Hustota, barva a vůně: 
Kérastase - Když se podíváte na dva následující obrázky, zjistíte, že KÉ prohrává. Olej je naprosto bezbarvý a navíc nemá žádnou barvu. A vůně? Ovocná a tu já nemám moc ráda :-(
Schwarzkopf - Zato Schwarzkopf má krásnou tmavší barvu, je velmi hustý a nádherně voní - krémově a to já naopak miluji.

Cena:
KÉ - Já ho kupovala na parfums.cz kde ho měli tuším za 500,-
Schwarzkopf - v síti drogerií za 200,-A co složení?
Mé pocity:
Kérastase - ihned se vsákne a nezanechává mastný pocit na vlasech, stačí ho pouze kapka. Po několika hodinách ale není vůbec znát. Musí se nanést vícekrát denně. Moc mi nevoní. Pro ty, kteří mají rádi ovocné a sladší vůně je OK :-) Vyšší cena. Hustota na nule.
Schwarzkopf - vsákne se po delší době, musí se použít více oleje, stačí 1x denně nanést. Vlasy také nejsou moc zregenerovány. Krásně voní. Voní po krémové vůni, použila bych ho nejradši jako parfém :-)) Super cena. Super hustý olej.

A kdo je tedy lepší?
KÉ používám už dlouho a už mi dochází. Proto jsem chtěla zkusit tento, který dost lidí chválí. Dnes jsem si nanesla Schwarzkopf a ihned mne chytla ta "boží" vůně, vlasy jsou po něm hebké ale roztřepené konečky vlasů moc nezacelí, bohužel. To ale KÉ zvládne, proto vyhrává. Koneckonců je to hlavní důvod proč si ho kupujeme, že?
A pro ty, kteří si kupují magazín ELLE je od dneška v našich novinových stáncích! Bohužel bez dárku, ale stejně je super :-)

Přeji krásný den
Pavlína
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...