pondělí 8. července 2013

My everyday make-up routine

Tak jak jsem slíbila, tak učiním. Dnes Vám prozradím, jakou kosmetiku používám denně. Dnes to bude "zaostřené" spíše na dekorativní kosmetiku. 


Pleťový olej, Saloos - tuto značku mám hrozně ráda. Je bio a navíc je opravdu účinná. Tento pleťový olej je na mastnou pleť. Olej používám večer po odlíčení a vyčištění. Obsahuje skleněné kapátko, která nadávkuje tolik, kolik potřebujete. Stojí kolem 200,- a koupíte ho v bio potravinách a lékárnách.

Pleťový krém, Nivea - má oblíbená značka. Není předražená, krásně voní a plní svou funkci, kterou slibuje. Tento pleťový krém je denní. Obsahuje jemné mikrotřpytky, které pleť opravdu rozzáří. Stojí kolem 350,- a koupíte ho v drogeriích.

Blot powder pressed, MAC - pudrová klasika. Já od pudrů očekávám, aby mi zafixovaly make-up, zmatnily obličej a fungovali alespoň 5 hodin. Pokud máte problém s mastnou pletí, tento Vám mohu opravdu doporučit! Nanáším ho štetcem značky MaxFactor. Koupíte například zde za 500,-

Paletka, Dior - už dlouho jsem chtěla kvalitní paletku se stíny. Koupila jsem si paletku na kouřové líčení a kupovala jsem ji na internetovém obchodě Elnino. Elnino mám moc ráda, protože má sklad v Nové Pace, kde mám svou chalupu a tak si zdarma mohu objednávku vyzvednout. Stojí kolem 1000,-

Tvářenka, L´oreal - do této broskvové tvářenky jsem se zamilovala. A opravdu vydrží! Nanáším ji štetcem od značky Lancome. Koupíte v drogerii kolem 200,-

Make-up Even Better, Clinique - tento make-up je u mě new-in. Značku Clinique mám moc ráda, protože je hypoalergení, takže mi nedráždí pleť. Už jsem ho několikrát použila a musím uznat, že je perfektní. Je středně krycí a pleť krásně sjednotí. Navíc není moc hutný, takže ho můžete použít i přes léto. Stojí kolem 600,- a koupíte ho například v Sephoře.

Make-up Matchmaster, MAC - tento make-up je o trochu více krycí než od Clinique, ale tím mi přijde lepší. Krásně voní (asi jako všechny MAC produkty) a drží. Odlíčí ho opravdu jen odličovač. A protože mám dva, prodávám druhý na mám votočvohoz profilu. Koupíte ho například zde a v kamenném obchodě kolem 1000,-.

Řasenka Hypnose Drama, Lancome - řasenka, která Vám vytvoří panenkovský pohled! Opravdu! Navíc báječně voní! Stojí kolem 700,- a koupíte ji například v Douglasu.

Make-up cover, Dermacol - ano, je na něm napsáno make-up, ale ten bych si na sebe nalíčila jen na nějaké focení. Je opravdu krycí, takže ho požívám jen jako korektor. Stojí kolem 130,- a koupíte do v Dermacol obchůdku v Praze. Dá se sehnat i v drogerii, ale většinou mají malou škáru odstínů.

Touche Eclat, YSL - luxusní korektor v ještě luxusnějším balení. Používám ho většinou jen jako rozjasňovač, protože má jen 2,5ml! Já mám odstín 1,5 a jsem s ním opravdu spokojená. Škoda, že má tak malý objem.. Koupíte ho v Sephoře za 800,-

Flakonek s parfémem - tento mám ze Sephory a mám ho naplněný Prada Candy. Je to tak úžasná vůně a mohu ji mít permanentně u sebe! Koupíte ho za 300,-

Chubby Stick, Clinique - dokonalý barva na rty, která navíc perfektně hydratuje. Všichni určitě znáte, takže nemusím dále komentovat. Koupíte za 500,- v Clinique.
Tužka na oči, Lancome - obyčejná tužka na oči. Má vysokou pigmentaci a vydrží dlouho. Navíc je vyrobená v našem koh - i - noru, víte o tom? :-)

Scrub na rty, Lush - ááách jo, opět jsem se zamilovala. Voní tak nádherně! Jako dětské Orbitky :-) Nanášení tohoto scrubu je opravdu zážitek! Koupáte za 230,- v Lush obchůdku.

Používáte nějaký z těchto produktů? Jste s ním spokojeni?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...