pátek 12. července 2013

Shopping - Sheinside

Chtěla bych vytvářet články, které by "recenzovaly" mé nákupy přes internet. Dnes to bude internetový obchod, který určitě všichni znáte - sheinside. Tento obchod je velmi známý ve světe blogeringu (dá se to tak napsat? :-)) Já ho mám ráda hlavně kvůli kouskům, které v kamenném obchodě nenajdete - ve světě možná, v ČR ani náhodou a cenou.

Je to pár dní nazpátek, co mi přišel balíček z tohoto e-shopu. Těšila jsem se na něj opravdu moc a jak to tak bývá - když se na něco těšíte, trvá to věky, než se dočkáte. Toto bylo ale (na můj dojem) delší čekání. Není se čemu divit, protože balíček putoval z Číny do České Republiky, ale bylo to přes měsíc. Čekání se ale vyplatilo :-) Kvalita je na tak nízkou cenu opravdu bezkonkurenční - tudíž žádné vytažené poutko a tak podobně. Srovnala bych ji s obchodem H&M.Další VELKÉ plus je, že doprava je úplně zdarma! Neplatí se ani clo, na které jste se mě ptali.

 Pozor si dávejte na velikosti! Já mám normální velikost XS-S a skort jsem si objednala ve velikosti M. Takže? - měřit, měřit, měřit!
 U koláží uvádím také cenu, takže pokud by někoho nějaký kousek ohromil, vše najdete na jejich internetovém obchodě.
Na sheinside se platí rovnou u pokladny přes PayPal, takže si nemůžete zboží poslat na dobírku nebo platbou přes účet předem.
 A nakonec moji oblíbenci..Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...