úterý 15. října 2013

NEW IN: september

Poslední dobou mám pocit, že neustále nestíhám. Jsem ráda, že jsem stihla přidat článek a zítra nebo pozítří se můžete těšit na outfit, ale malinko vyjímečnější, protože nebude můj :-))
láhev - Bobble, čepice - Gate, svetr, nadkolenky, punčochy - H&M, parfém - Prada Candy
Konečně jsem si koupila Bobble láhev! Koukala jsem po ni už nějakou dobu, ale protože ji měli jen na internetu (v Ústí prostě není s sehnání) a nechtělo se mi platit poštovné, odolávala jsem ji. Když jsme šli ale s přítelem vybírat notebook do elektra, našla jsem regálek s láhvemi Bobble. Neváhala jsem ani minutu a ani po týdnu používání koupě nelituji. Nosím ji do školy prázdnou - tím se mi ulehčí kabelka až ve škole ji naplním. Seženete ji na zootu za 339,-


Prada Candy byl můj vysněný parfém už asi 5 měsíců. Je slaďoučká (pro někoho možná až moc) a proto je pro mladší ročníky ideální. Navíc na podzim mám ráda těžké vůně. Bohužel mi ale nadšenost pro parfémy nevydrží a raději si kupuji 30ml, u Prady jsem sáhla ale po větším, 50ml balení. Měla jsem už miniaturku a pořád ji miluji stejně. Najdete ji zde za 1.352,-


Tento kabát je z obchodu Gate. Poslední dobou tam opravdu nacházím skvělé věci. Požadovala jsem jediné - oversize, do 1.500,- a černý. Tento stál 999,- a je krásně teploučký.

Spray mousse, hairspray - Got2b Volumania
Jak už možná víte, moje vlasy tak trochu poztrácejí objem. A to mě opravdu začalo štvát. Proto jsem sáhla po tužidle ve spreji a když už byla tato značka v akci, vzala jsem i lak na vlasy. Voní po malinách a opravdu funguje. Jen s ním nesmíte šetřit! Takže pokud má někdo stejný komplex s objemem - tupírujte, lakujte,..

Nenafotila jsem všechny věci, které jsem pořídila v září, protože jste většinu už viděli.
Mějte se krásně,
Pavlína
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...