neděle 22. prosince 2013

2 days

Ahoj čtenáři,
nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za věrnost, protože jste úplně skvělý a bez Vás by to vůbec nešlo. Jsem ráda za každý Váš komentář a když vidím, že přibyl další pravidelný čtenář, jsem nejšťastnější člověk na planetě :-) Dáváte mi sílu do blogování ale i do života! Děkuji Vám! :-)

Včera jsem byla v Praze na nákupech. Dokupovala jsem pár dárků pro rodinu, protože mi každoročně přijde, že toho mám pořád málo :-)) Nakoupila jsem pár věci také pro mě, ty Vám ale ukážu až po Vánocích v new-in článku včetně dárků, které mi přistanou pod stromečkem. Z jednoho mám ale obrovskou radost a to z těchto botiček, které jsem pořídila. Jsou z mého podzimního wishlistu, který jsem dělala v září. Když jsem je zahlédla, šly rovnou se mnou k pokladně. Mám z nich obrovskou radost, protože jsou kožené a kvalitní. K nim jsem si vzala biker bundu, která je tuhle sezonu top trendem. Nosím ji pořád, protože i krásně zahřeje.

Pravděpodobně už nestihnu vyfotit outfit do Štědrého dne, proto vám všem přeji krásné Vánoce! Ať najdete pod stromečkem to, co si přejete ale hlavně lásku, štěstí a zdraví.

Mějte se krásně.


Outfit:
Ankle boots, jeans - H&M
Bag - Zara
Biker jacket - Lindex
Top - C&A
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...