neděle 1. prosince 2013

Christmas wishlist

Už jste si vytvořili vánoční seznam přání? Nebo ho máte jen v hlavě? Škoda.
Já si wishlisty vytvářím moc ráda. Baví mě to. Hlavně teď na Vánoce, protože se alespoň mé okolí dozví, co si přeji a tím se vyhnu nechtěným dárkům (i když přeci jen někdy přijdou)..


Apple iPad - věc, po které toužím už nějakou tu dobu. Hodil by se mi nejvíce do školy, protože nosit s sebou každý den všechny sešity a učebnice je fakt na hlavu. Výklady bych si psala do složek předmětů a doma bych si je jen vytiskla a založila do desek. Lépe by se mi vše na maturitu učilo a bylo by všechno pěkně přehledné. Navíc by se hodil na nudné hodiny (pšššt). Přivítala bych s retina displejem, protože jsem na něj zvyklá na mém iphonu. Velikost vnitřní paměti 16 nebo 32GB, nebo myslíte, že je to málo?

Vánoční set Lancome - Lancome kufřík dostávám od přítele už celé tři roky, co jsme spolu. Miluji tyto dárkové sety, vyplatí se a navíc jsou tak roztomilé :-)

DKNY hodinky - klasika, kterou chci už pekelně dlouho. Nejvíce bych využila tento pánský styl s kombinací zlaté i stříbrné. Daly by se lépe kombinovat a hodily by se mi častěji než jednobarevné.

Hunter holínky - jedny Hunterky už mám, v tyrkysové barvě. U nich mám ale pocit, že se ke mě nehodí, proto je také prodávám na mém votočvohoz profilu zde.

Velká kostkovaná šála - šála, kterou obdivuji u několika zahraničních blogerek. Musí být ale obrovská, abych se do ní celá zabalila!

Mohutný náhrdelník - na podobný jsem koukala už v létě v obchodě Promod. Nechtěla jsem si ale kupovat náhrdelník za pětistovku, přišlo mi to dost. Když je ale ten Ježíšek..

Černá kabelka se stříbrnými detaily - je to základ, který se mi hodí téměř každý den. Se stříbrnými detaily mám ale pouze jednu ze Zary, která je skvělá, ale nosím ji hooodně často. Už i Vy jste si stěžovali (a já si stěžuji také, opravdu!) ale ona je tak oblíbená! Líbila by se mi nějaká typu Balenciaga.

Kožené kalhoty - jedny jsem měla, ale prodala jsem je, protože mi neseděly. Chtěla bych konečně už najít pořádné, kvalitní a pohodlné.

Legíny se zimním vzorem - tyto legíny bych si přála na doma nebo na chalupu, kde mimojiné budu také trávit s přítelem Vánoce (juchů!!).

Svíčka Yankee Candle - také bych chtěla takovou svíčku, achjo. Proč jsou ale tak drahé? Za svíčku 600,-? Zbláznili se? Ale líbila by se mi, to neříkám. Prodává je i Globus, víte o tom? :-)

UGG válenky - přání - nepřání. Poté, co jsem četla článek o výrobě mám k nim trochu odpor? Ale oni tak hřejí. Zkoušela jsem si je v Budapešti (protože v UL je ani neznají, natož aby je prodávali) a byli krásně pohodlné a kvalitní. Už mě nebaví kupovat válenky v Gatu a po měsíci je vyhazovat, protože jsou sešlapané  vypadají příšerně.

Carmex balzám na rty - bohužel jsem ten můj někde ztratila. Nevím kde, ale je pryč. Až teď jsem si uvědomila, jak mi chybí. Dokonce chybí i mému příteli, které paradoxně nadával, když jsem mu ho natřela na rty. Pálí, ale funguje! Teď už ho máme objednaný u Karolíny v eshopu.

Černé nízké Converse - teď v zimě asi divné, ale jak se budou na jaře hodit. Navíc budou slevy, takže se to ještě vyplatí :-) Dobrá výmluva, abych je měla co nejdříve, že? :-))

Černá šála (šátek) - jak já bych si přála černý, hedvábný Louis Vuitton šátek. Teď ale opravdu, chybí mi černý šátek v šatníku. Jak smutné..

Doufám, že jsem Vás inspirovala, jak už k pořízení dárků pro Vás nebo pro Vaše blízké :-)
Mějte se krásně,
Pavlína
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...