středa 2. dubna 2014

Happiness

Z posledních pár dní jsem si pořídila několik módních kousků, které mi dělají ohromnou radost, proto jsem se rozhodla, že vám je ukážu a třeba i inspiruji.


Tato crossbody kabelka mi trochu připomíná Rebeccu Minkoff mini. Je středně velká a má několik přihrádek, které jsou velmi praktické.
bag - Lindex


Pokud jste viděli můj jarní wishlist, určitě víte, že jsem toužila po černých a bílých Converse teniskách. Černé jsem si pořídila nedávno a protože jsem prodala mé staré béžové, objednala jsem si z Office shoes nové - bílé. Přišli mi neuvěřitelně rychle a budou skvělé na léto.
shoes - Converse (link now or ZOOT -- )

A poslední úlovek jsou tyto hadí slip-on. Už když H&M představovalo novou kolekci, brousila jsem si zuby na tyto slip-on, jen v koženkovém (černém) provedení, ale bohužel jsem je nikde nemohla sehnat. Bohužel ani v Praze, takže jsem kontaktovala přímo H&M, a bohužel se mi dostavilo dost smutné odpovědi - v ČR se prodávat nebudou. Takže jsem si koupila alespoň tyto, které se sice budou hůře kombinovat, ale jsou pořád krásně a pohodlné. Doufám, že jsou trochu kvalitní, aby mi vydržely alespoň jednu sezonu.
slip-on shoes - H&M
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...