úterý 23. srpna 2016

WISHLIST: autumn season


Je to tak, za chvilku tu máme podzim a já jako milovnice tohoto ročního období jsem si vytvořila wishlist. Všude už můžeme vidět a/w kolekce, ze kterých jsem nadšená a nemůžu se dočkat, až půjdu nakupovat a obnovím svůj šatník. Takže co vlastně bych si ráda tuto sezónu pořídila?

Kabelky - můj styl na kabelky se docela často mění, takže jsem několik kabelek prodala a chystám si pořídit nějaké nové. Moje oblíbené barvy asi tušíte :)V obchodech se mi moc kabelek nelíbí, takže jsem si vybrala tyto dvě krásky na eshopu sheego (černá, šedá). Přijdou mi skvěle variabilní a stylové. Co myslíte?

Bombery - ano, propadla jsem jim taky. Vypadají neskutečně a ještě většina z nich zahřeje :)) Tahle khaki je ze zahraničního eshopu nelly (odkaz tady), který jsem našla díky Victorii a moc jsem si ho oblíbila.

Makeup - tento rok mám úchylku kupovat pořád nové a nové makeupy, a jelikož mi bohužel můj klasický Chanel Vitalumiere došel, přemýšlím o tomto matujícím. Chystám se už delší dobu pro vzoreček, protože jinak si makeupy ani nekupuji, pokud si je nemůžu vyzkoušet. Máte to taky tak, nebo riskujete? 

Péče - poslední dobou jsem si oblíbila Lush, takže se chystám pořídit nějaký pleťový krém od nich. Podle popisu a komentářů na jejich stránce jsem si vybrala právě Imperials a navíc cena je úplně v pohodě :)

Tenisky - kde jsou ty časy, kdy jsem podpatky nesundala z nohy..Moc ráda bych se zas k nim vrátila, ale jsem na ně moc líná. Tenisky vypadají přeci také skvěle a díky nim také nezmeškám autobus :D Vybrala jsem si tyto skvělé Adidas Stan Smith Luxe, které mají korkový detail, který je dělá tak stylové! Druhé, které bych si ráda pořídila jsou také Ády, akorát tyto barevnější :)  

Hodinky - mramorový vzor mám moc ráda. Vypadá čistě, příjemně a stylově. A to nejen jako pozadí na fotkách :) tyto hodinky jsou tak nádherné a doufám, že někde takové seženu.

Oblečení - druhý kus oblečení, který bych si ráda pořídila na podzim je mikina. Klasická, s kapucí a šedá. Viděla jsem tak skvělý outfit, ve kterém právě tato mikča hrála hlavní roli. Need!!

Doplňky - už někdy v minulém článku jsem vám psala. že jsem si pořídila nový foťák. Když jsem viděla tento krásný popruh, říkala jsem si, že ho musím mít. Vypadá tak cool.

A co si plánujete pořídit Vy na podzim? Shodujeme se v něčem? 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...