pondělí 25. listopadu 2013

My Aussie companions

Slyšeli jste někdy o australské kosmetice Aussie? Já o ní slýchávala dost dlouho a když všude okolo tuto kosmetiku chválili, rozhodla jsem se několik produktů pořídit. Výhodou je, že nemusíte utrácet za poštovné, protože Aussie prodávají v DM drogerii. Cena se pohybuje kolem 130 - 180,- 


Aussie 3 Minute Miracle (250ml)
- tato maska je asi nejznámější z této značky. Krásně voní po žvýkačkách, a výhodou je, že se nechává působit 1-3 minuty. Nevím jak vy, ale nesnáším masky, které se nechávají působit více než 5 minut. Obsahuje výtažek z australské meduňky lékařské. Hloubkově regeneruje a vlasy jsou po něm krásně hladké a vyživené.

Aussie Miracle Moist Shampoo (300ml)
- šampon je opět z řady Miracle, takže má stejnou vůni jako 3 MM. Obsahuje olej z makadamových oříšků a je na suché, poškozené vlasy, poněkud nešťastné. Dostatečně pění a snad vůbec neubývá.

Aussie 3 Minute Luscious Long (250ml)
- tuto masku jsem kupovala hlavně kvůli vůni. Je odlišná od dvou předchozích žvýkaček a to tak, že voní po kokosu. Je to hloubkově obnovující maska na dlouhé vlasy, žadonící o ošetření. Obsahuje výtažek z australského eukalyptu a avokádového oleje. Ještě jsem ho nevyzkoušela, ale myslím, že nezklame jako jeho kamarádi. 

Chtěla bych upozornit, že tento článek není reklamní a je jen z mého pohledu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...