pátek 26. září 2014

INSPIRATION: Fall handbag essentials


Protože nestíhám nafotit outfitové fotky, jelikož chodím domu kolem páté večer, rozhodla jsem se udělat článek o tom, co obvykle nosím na podzim v kabelce. Také bych Vám chtěla ukázat nějaké novinky, které jsem si pořídila a třeba Vás tím i inspirovat :-) 

Parfém Playboy Generation 
- dostala jsem ho k odzkoušení a jsem velmi spokojená. Na tuto vůni (i pánskou) budu dělat recenzi (a giveaway), takže pokud vás zajímá jak dopadly, sledujte blog :)

Tablet
- tablet nosím pořád do školy. Usnadňuje učení, odlehčí kabelce od zbytečných sešitů a navíc se s ním můžu o volných hodinách připojit k wifi.

Klíče
- klíče - klasika. Ale protože jsem si na ně dala takovouto krásnou klíčenku, vypadají hned lépe! Je od značky Pilgrim (tady) a musím říct, že kvalita je super.


Antibakteriální ubrousky
- myslím, že by neměly chybět v žádné kabelce. Já je mám snad všude - v autě, doma, v kabelce a ve škole. 

Termoska
- termosky se do zimního období určitě hodí, ale málokterá udrží tekutinu tam, kde má (a ne ve vaší kabelce!). Tato od Keep Cup je skvělá, jen si musíte hlídat, aby vše bylo připevněno, jak má. A navíc Vás hned po ráno rozveselí :) Já ji kupovala na freshlabels, které má i jedno výdejní místo v Teplicích, kam si mohu v klidu dojet :))


Rtěnka
- poslední dobou jsem si strašně oblíbila tuto od Essence. Je úžasná! Pigmentované barvy, dobrá výdrž - jo! Já mám odstín 04 On The Catwalk.

Co nosíte Vy v kabelce? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...