neděle 14. září 2014

Jak jsem reorganizovala šatník & giveaway


Pomalu, ale jistě začíná podzim, a s ním i nějaká ta reorganizace šatníku. Myslím, že je skvělá kvůli tomu, že zjistíte, co vlastně nosíte a co zas dělá jen takovou ozdobu vašeho šatníku, a tím možná zabráníte další unáhlené koupi :-) 

Já se do reorganizace pouštím každé tři měsíce: na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Je to takový rituál, který mě strašně baví! Všechno oblečení vyskládám ze skříně na zem a začínám probírat každý kousek oblečení - jestli nemá díru, není zažloutlé, nebo naopak vybledlé, jestli ho nosím, nebo jak jsem zmiňovala - měla jsem ho na sobě jednou či neměla vůbec. Protože jezdím každý víkend na chalupu do Krkonoš, kde nepotřebuji nějaké supercool oblečení, oblečení, které proberu s větou "to by šlo ještě na chatu" odvezu tam. Nějaké oblečení zas rozdám kamarádkám nebo sestrám a nějaké nafotím na prodej. Já k prodeji používám stránku votočvohoz. V telefonu mám staženou aplikaci #votocvohoz, která mi umožňuje být v online pořád. Slovem pořád opravdu myslím 18 hodin denně! :DV mém pokoji mám teď poslední 2 roky docela chaos, protože teď s přítelem bydlíme u rodičů v bytě. V pokoji, který jsem měla jen sama pro sebe jsme teď dva milovníci módy! Dokážete si to představit? Asi polovinu našeho oblečení máme ještě v krabicích na půdě, protože prostě nebylo kam dát.

Své oblíbené kousky mám pověšené na ramínkách na otevřeném stojanu. Teď, po reorganizaci tam mám křiváky, vestičky, blazery a kabáty. Vždy se snažím dodržovat stejný typ ramínek, vypadá to lépe :-) Šperky skladuji podobně jako oblečení - oblíbence mám jako dekoraci, ostatní mám v šuplíku.Věšák s nápisem Paris mám z obchodu I am.


 V šuplíku mám také šátky (+zrcadlovku a příslušenství k ní). Ty mám naskládané tak, abych věděla který šátek je který.


S obuví je to u mě takové složité. Některé boty mám v botníku, některé ve velkém šupleti ve skříni a oblíbence vystavěné v poličce. Pár jich mám v původních krabicích, některé volně a sandálky mám v protiprachových pytlících.


Skříň mám černo-bílou z Ikey a jsem s ní spokojená. Do budoucna chci nějakou větší s lepší organizací. Ve skříni se snažím, aby bylo oblečení přehledně složené do komínků, ale většina žen ví, že každé ráno je náročné a pořádek nejde někdy udržet. Látky, které jsou mačkavé mám ve skříni na ramínkách.Nový klobouk, který jsem si pořídila (konečně!) mám vystavený na stolku spolu s parfémy a taštičkou VS, která slouží jako dekorace :-)

Děkuji za příležitost se zúčastnit projektu s Votočvohoz #MujVotocVohozSatnik.
 A protože Votočvohoz myslí i na mé čtenáře, věnuje někomu z Vás 200,- voucher na nákup!

Podmínky:
1.  být mým pravidelným čtenářem přes GFC a facebook
2. napsat do komentářů odkaz na svůj profil na VotočVohoz 
(musíte být registrovaný)

Soutěž potrvá týden, vítěze vyhlásím na mém facebookovém profilu. 

SOUTĚŽ PŘESUNUTA NA MOU FACEBOOKOVOU STRÁNKU!!!! 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...