INSPIRATION: James Blond hair studio

By pavlinajavurkova - 8:34 odp.


Konečně! Konečně! Konečně jsem našla kadeřnictví, kterému zůstanu věrná. Já nevím, jak to máte vy, ale já vždycky měla problém najít pořádného kadeřníka, který by mi vyhovoval. Vyzkoušela jsem jich desítky, ale většinou to dopadlo příšerně. Nejspíš to bude tím, že v UL prostě šikovní kadeřníci nejsou. Na doporučení Martinky jsem zkusila salon James Blond v Praze. Po předchozích zkušenostech jsem se celkem bála, ale bylo o zbytečné. 

Moje představa byla jasná - delší mikádo a prosvětlit. Bohužel jsem ale přišla pozdě, takže se bohužel nestihlo barvit, ale se střihem jsem spokojená. Na barvu jdu příští týden, takže se strašně těším! Určitě sledujte můj instagram a facebook, kde Vás budu o barvě určitě informovat. Jinak určitě mrkněte na jejich facebook, kde najdete i jejich tvorbu :)


Salon James Blond najdete:
Křižíkova 29 - Karlín
Praha • Share:

You Might Also Like

11 reakcí na příspěvek

 1. V Karlíně jsou samí šikovní kadeřníci, jak tak koukám :D já tam chodím k Barče do Wella studia :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 2. Wau, už takhle to vypadá skvěle, jsem zvědavá, jak to dopadne s barvením :) I ten interiér, to je teda pecka :)

  OdpovědětVymazat
 3. Great Article Image Processing Projects Deep Learning Projects for Final Year JavaScript Training in Chennai JavaScript Training in Chennai The Angular Training covers a wide range of topics including Components, Angular Directives, Angular Services, Pipes, security fundamentals, Routing, and Angular programmability. The new Angular TRaining will lay the foundation you need to specialise in Single Page Application developer. Angular Training Project Centers in Chennai

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)
Thanks for comments :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...