pondělí 30. listopadu 2015

OUTFIT: long black sweather

 
Včera jsme se s partou vrátili z Berlína, o kterým Vám napíšu v příštím článku (videu) a musím říct, že jak jsem se na něj těšila, tak jsem z něj zklamaná. Bohužel nám vůbec nevyšlo počasí, takže chodit po centru, když prší a sněží zároveň není nic příjemného..Takže se necítím vůbec zdravě. Navíc mě dost překvapilo, že je Berlín obrovský. Ale o tom Vám ještě napíšu :) 

Jinak k outfitu. Včera jsem měla na sobě už nějaké kousky, které jsem si nakoupila v Berlíně a ve Vídni. Největší radost mám ze super hlaďoučkého svetru, který jsem pořídila se super akcí v Gina Tricot. Vyšel mě asi na 550,-takže jsem měla radost :) Má takové delší rozparky na bokách, což je podle mě zajímavý detail. 

Dál mám pro Vás takovou informaci a pozvánku dohromady. Už tento týden v sobotu (tj. 5.prosince) se od 14 hod, koná v The Chemistry Gallery Xmas Bloges Market, kde budeme spolu s Maruškou (blog) prodávat naše oblečení. Budou tam všechny oblíbené blogerky české blogové scény, a navíc je domluven i zajímavý program, takže se určitě nudit nebudete! :) Budu ráda, když přijdete a popovídáme si :))

Tak na Bloges Marketu!

Outfit:
Gina Tricot black sweater
River Island burgundy pants
Mango leather lacket
Primark crossbody bag
H&M leather ankle boots 

Olympus Pen EPL-7
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...